Eljött a szép idő! Most a klubvezetőnk, Gombkötő Lajos, úgy döntött, hogy kihelyezett klubfoglalkozást tartunk!

A vezetőnk Kiskunfélegyházán lakik, így odamentünk. Elég sokan voltunk, így vonattal utaztunk. Már ez is jó élmény volt. Az állomáson a klubvezetőnk fogadott, majd elsétáltunk a házához. Ott már terített asztal fogadott. Finom ebéd után jöhetett a zene, a bátrabbak táncra is perdültek. Megbeszéltünk néhány várható programot. Délután vidám hangulatban indultunk haza.

Köszönjük a meghívást!

Szép napokat, jó nyaralást kívánunk minden társunknak!

Bajza Lászlóné Ágnes

Szegedi Nyugdíjas Vámklub