Március 14-én, a NAV 1848-49-es forradalom és szabadságharcról megemlékező ünnepségén több nyugdíjas társunk elismerésben, kitüntetésben részesült. Őket szeretnénk ország-világ elé tárni, munkájukat megköszönni, kitüntetésükhöz gratulálni. Megkéstünk ugyan, mert a fényképeket utólag kértük be, de tiszteletünk, büszkeségünk változatlan.
Kitüntetettjeink:
A NAV Elnöke a NAV NYOSZ javaslatára Bezerédj-díj arany fokozata kitüntetésben részesítette
Csurár Józsefnét KAVFIG Adóügyi Klub
Fekete Ferencnét Dél-budapesti Adóügyi Klub
Kis Imrénét Kelet-budapesti Adóügyi Klub
Kupferschmidt Józsefnét Szabolcs megyei Adóügyi Klub
Ugyancsak a NAV NYOSZ felterjesztésére a NAV Elnöke soron kívül századossá léptette elő
Tarr János főhadnagyot
Az előléptetés dokumentumát posztumusz, Tarr János fia vette át az ünnepségen.
Bár nem a NAV NYOSZ volt a javaslattevő, de még egy nyugdíjas társunk soron kívüli előléptetéséről is hírt adunk. A NAV elnöke
Bárkovics Sándort őrnagyi rangból alezredessé léptette elő.
Valamennyi kitüntetettnek gratulálunk, további aktivitást, hozzá jó egészséget kívánunk!
Horváth Attila alelnök
(Az ünnepség fotóit a NAV Sajtó bocsátotta rendelkezésünkre.)


