A szombathelyi nyugdíjas pénzügyőr klub is megtartotta első klub gyűlését 2026.február 14-én. Bálint napján. A helyszín, mint immár minden évben – dr. Fekete Attila NAV Igazgató Úr jóvoltából- a NAV GEI háza volt.

10 órára összegyűlt a társaság. A klubvezető ismertette a tervezett napirendi pontokat.

Elsőként elhangzott a pénzügyi beszámoló. Megtudhattuk, hogy hogyan gazdálkodtunk, mennyit költöttünk mennyit spóroltunk. Ezután röviden értékeltük a tavalyi évet – vissza emlékeztünk arra, hogy merre jártunk, mit láttunk.

Majd javaslatok alapján elkészítettük az idei év programját.

Gróf Gyula kollégánk pár mondatban beszélt a nemzetközi vámnapról, illetve vázolta a tagság előtt, hogy napjainkban, hogy is néz ki a “PÉNZÜGYŐR” állomány.

A soproni vám konferencián még a tavalyi évben, részt vett dr. Stampfel Balázs kollégánk, a magyar vámszakma egyik ikonikus, hiteles alakja, egy jól felkészült szakember, aki kitüntetésben részesült. Ezúton is gratulálunk munkájához, és egyben köszönjük a Vámco Vámügynökség támogatását.

Majd régió felelősünk Oláh Gusztáv mondott pár gondolatot az elnökség munkájáról.

Ezután felborult az ülésrend, kisebb csapatokban folytatódott a beszélgetés. Eközben pénztárosunk jó gazda módjára a jelenlévőktől beszedte a tagdíjakat.

Megbeszéltük, hogy legközelebb március 14-én találkozunk Nőnap alkalmából.

Vargáné Jucus

Klubvezető