Kedves Mindenki!

A Fővárosi Pénzügyőr klub és a PSE Vitorlás és Vízisport Szakosztálya

2025. december 30-án sütögetést 

tervez a Királyok útja 61 szám alatt lévő sporttelepén.

Menü:

–      Kemencében sült disznóhús, körettel és hozzá savanyú

–       Forralt Bor

–       Forró tea

Kérek mindenkit, hogy tányért, evőeszközt és poharat hozzon magával.

A sült hús kb 12 óra körül lesz kész.

Egyéb italokat és a karácsonykor el nem fogyott süteményeket hozzátok magatokkal.

Részvételi díj: 5.000,- Ft. melyet a helyszínen kell fizetni.

Megközelítés:

A Göncz Árpád térről induló 34-es busszal lehet megközelíteni a helyszínt: a Szent János, vagy a Szamos utcai megállónál lehet leszállni az autóbuszról. Amennyiben a Szent János utcai megállónál száll le valaki, akkor előre, ha a Szamos utcai megállónál száll le valaki, akkor visszafelé kell mennie 100-150 métert, mivel a terület a két megálló között van.

Személygépkocsikkal is be lehet állni a területre, a Királyok útja felől, a magasított gát 58-as számmal jelzett behajtójánál.

Kérek mindenkit, december 23-ig jelezzen vissza, hogy hányan jönnek

a nyoszbp@gmail.com

vagy

pse.vizisport@gmail.com e-mail címre

Mindenkit szeretettel várunk:

Princz György

30/3389601