Kedves Mindenki!
A Fővárosi Pénzügyőr klub és a PSE Vitorlás és Vízisport Szakosztálya
2025. december 30-án sütögetést
tervez a Királyok útja 61 szám alatt lévő sporttelepén.
Menü:
– Kemencében sült disznóhús, körettel és hozzá savanyú
– Forralt Bor
– Forró tea
Kérek mindenkit, hogy tányért, evőeszközt és poharat hozzon magával.
A sült hús kb 12 óra körül lesz kész.
Egyéb italokat és a karácsonykor el nem fogyott süteményeket hozzátok magatokkal.
Részvételi díj: 5.000,- Ft. melyet a helyszínen kell fizetni.
Megközelítés:
A Göncz Árpád térről induló 34-es busszal lehet megközelíteni a helyszínt: a Szent János, vagy a Szamos utcai megállónál lehet leszállni az autóbuszról. Amennyiben a Szent János utcai megállónál száll le valaki, akkor előre, ha a Szamos utcai megállónál száll le valaki, akkor visszafelé kell mennie 100-150 métert, mivel a terület a két megálló között van.
Személygépkocsikkal is be lehet állni a területre, a Királyok útja felől, a magasított gát 58-as számmal jelzett behajtójánál.
Kérek mindenkit, december 23-ig jelezzen vissza, hogy hányan jönnek
vagy
pse.vizisport@gmail.com e-mail címre
Mindenkit szeretettel várunk:
Princz György
30/3389601


