Szeretném tájékoztatni a tagságot a szombathelyi nyugdíjas pénzügyőr klub legfrissebb eseményéről.

2024. február 17-én találkoztunk másodjára ebben az évben. A NAV Gei Vendégházában gyűltünk össze, ahol az idei év programjait, illetve a költségvetést beszéltük meg. Felköszöntöttük “kerek” szülinapos kollégánkat – Lakics Istvánt, aki 75. születésnapját ünnepli a napokban.

Az ebédről Oláh Gusztáv és Pass István gondoskodott, bográcsban főtt marhagulyás és körömpörkölt volt a menü. Szorgos kezű nő tagjaink sem jöttek üres kézzel, ki pogácsát, ki finom rétest hozott. Mérei Gabriella, mint mindig finom krémes sütivel lepett meg bennünk. Sikerült “tető alá hozni” a 2024-es programot, illetve a tagság a költségvetési tervet is elfogadta.

Jó “finánchoz” híven a jó hangulathoz némi pálinka is hozzájárult.

Mindenkit üdvözöl a szombathelyi nyugdíjas pénzügyőr klub!

Vargáné Jucus

Klubvezető