Március 14-én, a NAV 1848-49-es forradalom és szabadságharcról megemlékező ünnepségén több nyugdíjas társunk elismerésben, kitüntetésben részesült.  Őket szeretnénk ország-világ elé tárni, munkájukat megköszönni, kitüntetésükhöz gratulálni. Megkéstünk ugyan, mert a fényképeket utólag kértük be, de tiszteletünk, büszkeségünk változatlan.

 

Kitüntetettjeink:

A NAV Elnöke a NAV NYOSZ javaslatára Bezerédj-díj arany fokozata kitüntetésben részesítette

Csurár Józsefnét                              KAVFIG Adóügyi Klub

Fekete Ferencnét                               Dél-budapesti  Adóügyi Klub

Kis Imrénét                                       Kelet-budapesti  Adóügyi  Klub

Kupferschmidt Józsefnét                 Szabolcs megyei Adóügyi Klub

 

Ugyancsak a NAV NYOSZ felterjesztésére a NAV Elnöke soron kívül századossá léptette elő

Tarr János főhadnagyot

Az előléptetés dokumentumát posztumusz, Tarr János fia vette át az ünnepségen.

Bár nem a NAV NYOSZ volt a javaslattevő, de még egy nyugdíjas társunk soron kívüli előléptetéséről is hírt adunk. A NAV elnöke

Bárkovics Sándort őrnagyi rangból alezredessé léptette elő.

Valamennyi kitüntetettnek gratulálunk, további aktivitást, hozzá jó egészséget kívánunk!

 

Horváth Attila alelnök

(Az ünnepség fotóit a NAV Sajtó bocsátotta rendelkezésünkre.)