A Győri Adóügyi Klub a Pénzügyőr Klubbal közösen megfőzte „évi rendes” paprikás krumpliját. Ezt a programot minden évben megszervezzük. Az Egyetem melletti Duna parton az un. „Lapos tanszék” mellett alakítottak ki 3 bográcsozó helyet. Ebből mi kettőt el is foglaltunk. Mindenki hozott magával 2 db krumplit és 10 cm kolbászt. (A többi hozzávalót a klub veszi és viszi.) Ez a sokféle alapanyag meg a füst olyan ízt alkot, amilyet otthon nem lehet főzni.  Az árnyas fák alatt délutánig beszélgettünk, eszegettünk, melyet a csatolt képek is igazolnak.

Szentesné Gulyás Katalin