Tisztelt nyugdíjasok!

Az Idősek világnapja alkalmából bevezetett irodalmi és kulturális műsor országos rendezvényt az idén

szeptember 30-án, (péntek) 10 órai kezdettel

lesz, az élő műsor esetén megszokott Budapest, Dózsa György úti igazgatóság tanácstermében.

Az esemény szervezése, előkészítése megkezdődött, melyre szeretettel várom a korábbi szereplőket, de bátorságot merítő első fellépőket is.

Az idei Orfeum tematikus: a bor, szőlőművelés, pince, borvidékek, must, szőlő, fröccs, forralt bor – és bármi egyéb, ami a BOR téma köré rendezhető. A téma műfaji gazdagságához kétség nem férhet, számos prózai, lírai, zenés, dalos, népi, komoly és humoros mű, produkció közül válogathattok.

Ha kedvet éreztek a szerepléshez, bogarásszatok, készüljetek, tervezzetek akár csoportosan is. Jelentkezzetek bátran, hogy az eddigi három rendezvényhez méltó színvonalon ünnepeljük saját magunkat, korosztályunkat!

A jelentkezési határidő: május 15.

Az említett határidőt követi a szerkesztés, műsorépítés, ezért kérlek, legyetek tekintettel a határidőre! A választott mű hosszúsága maximum öt-hat perc lehet.

Egy személy megjelölhet két művet is arra az esetre, ha nem tud dönteni, vagy épp az egyik már valaki által foglalttá vált volna.

Izgalommal és szeretettel várom a jelentkezőket, keressetek ez ügyben a fészbukon, mail-ben vagy telefonon, amit megtudhattok klubvezetőtöktől vagy a NYOSZ titkárságán.

A felkészülés során minden további információt minden szereplő időben meg fog kapni.

Szeretettel várom a jelentkezőket!

Budapest, 2022. április 8.

 

Untener Erika

szervező-rendező