Tisztelt nyugdíjasok!
Az Idősek világnapja alkalmából bevezetett irodalmi és kulturális műsor országos rendezvényt az idén
szeptember 30-án, (péntek) 10 órai kezdettel
lesz, az élő műsor esetén megszokott Budapest, Dózsa György úti igazgatóság tanácstermében.
Az esemény szervezése, előkészítése megkezdődött, melyre szeretettel várom a korábbi szereplőket, de bátorságot merítő első fellépőket is.
Az idei Orfeum tematikus: a bor, szőlőművelés, pince, borvidékek, must, szőlő, fröccs, forralt bor – és bármi egyéb, ami a BOR téma köré rendezhető. A téma műfaji gazdagságához kétség nem férhet, számos prózai, lírai, zenés, dalos, népi, komoly és humoros mű, produkció közül válogathattok.
Ha kedvet éreztek a szerepléshez, bogarásszatok, készüljetek, tervezzetek akár csoportosan is. Jelentkezzetek bátran, hogy az eddigi három rendezvényhez méltó színvonalon ünnepeljük saját magunkat, korosztályunkat!
A jelentkezési határidő: május 15.
Az említett határidőt követi a szerkesztés, műsorépítés, ezért kérlek, legyetek tekintettel a határidőre! A választott mű hosszúsága maximum öt-hat perc lehet.
Egy személy megjelölhet két művet is arra az esetre, ha nem tud dönteni, vagy épp az egyik már valaki által foglalttá vált volna.
Izgalommal és szeretettel várom a jelentkezőket, keressetek ez ügyben a fészbukon, mail-ben vagy telefonon, amit megtudhattok klubvezetőtöktől vagy a NYOSZ titkárságán.
A felkészülés során minden további információt minden szereplő időben meg fog kapni.
Szeretettel várom a jelentkezőket!
Budapest, 2022. április 8.
Untener Erika
szervező-rendező


